Samouczek języka niemieckiego dla początkujących + 2CD

Wydawnictwo: Literat
youstyna

Zestaw składający się z książki i 2 płyt CD AUDIO umożliwiający samodzielną, efektywną naukę języka niemieckiego. Zawiera autentyczne dialogi o różnorodnej tematyce (wraz z tłumaczeniami), popularne i często używane zwroty, liczne ćwiczenia gramatyczne i leksykalne z kluczem, słowniczek. Płyty CD zawierają dialogów, tekst i słownictwo angielskie czytane przez rodowitych Niemców (tłumaczenia ? lektorów polskich). Wybrane rozdziały: Jak się nazywasz?, Idziemy na zakupy, Co robiłeś dzisiaj?, Gdzie spędziłeś wakacje w zeszłym roku?, W hotelu, U lekarza, Szukając pracy. Kontynuacją tej książki jest ?Samouczek języka niemieckiego dla średnio zaawansowanych?.

Adannyel | 2017-05-19
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam