Zgłosuj na książki roku 2017

Słówka klauna Bimboma

Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
youstyna

Dla dzieci 5- i 6-letnich proponujemy książeczkę przygotowującą do szkoły - "Słówka klauna Bimboma", która w zabawny sposób pozwala dzieciom ćwiczyć pisanie liter i słów po śladzie. A na końcu zeszytu na dzieci czeka kolorowy dyplom od Bimboma za wspaniałe słówka. Przypominamy rodzicom, że tego typu ćwiczenia wzmacniają mięśnie palców, co w przyszłości zapewni łatwość pisania, a także ćwiczą...

Przypominamy rodzicom, że tego typu ćwiczenia wzmacniają mięśnie palców, co w przyszłości zapewni łatwość pisania, a także ćwiczą sprawność układu ręka-oko. Wszelkie zabawy graficzne wprowadzane w wieku przedszkolnym pomogą dzieciom osiągnąć sukces w szkole.

W serii z klaunem Bimbomem polecamy jeszcze tytuły Literki, Słówka, Cyferki i Szlaczki.

źródło opisu: https://www.swiatksiazki.pl/slowka-klauna-bimboma-5019678-ksiazka.html

źródło okładki: https://www.swiatksiazki.pl/slowka-klauna-bimboma-5019678-ksiazka.html