Uczeń na szóstkę. Zeszyt 12 dla klasy 1. Ćwiczenia

Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
youstyna

Pierwsze tygodnie i miesiące szkoły potrafią wywrzeć istotny wpływ na przyszły stosunek dziecka do nauki. Dlatego warto przygotować się na ten okres życia, zapoznać z tym, co przyszły pierwszoklasista ma umieć i znać. Zeszyty ćwiczeń są dokładnie dostosowane do najnowszego darmowego podręcznika MEN dla klasy I. Do ich zalet można zaliczyć to, że: realizuja tematy w tej samej kolejności co...

realizuja tematy w tej samej kolejności co podręcznik
realizują zadania tylko zasygnalizowane w podręczniku, a zwyczajowo związane z zeszytami ćwiczeń (czyli rozwijające umiejętności manualne, utrwalające wiedzę i sprawdzające jej opanowanie)
realizują podstawę programową MEN dla klasy 1
działają dokładnie tak, jak zeszyty ćwiczeń, które realizowane będą w szkole, ale będą stanowić uzupełnienie edukacji, a nie jej powtarzanie
zagwarantują pomoc w lepszym opanowaniu materiału uczniom mającym problemy lub dodatkowe zadania dzieciom zdolnym, wymagającym większej liczby zadań
Seria zawiera zeszyty:
"Jestem uczniem" – zeszyt 1