Wolny rynek w społeczeństwie chrześcijańskim

Wydawnictwo: Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Obowiązkowa lektura dla każdego katolika, który chciałby zdobyć podstawową wiedzę o stanowisku Magisterium Kościoła wobec kwestii ekonomicznych oraz o rozmaitych &„,mentalnościach&”,, z których wynikają współczesne ideologie społeczno ,gospodarcze. Wykład Adolpho Lindenberga napisany został przystępnym językiem i ze swadą, czym w żadnym razie nie przypomina nudnych traktatów współc

źródło okładki: zdjęcie własne

PieprzowyPirat | 2015-11-17

No nie przesadzałbym z tym, że to obowiązkowa lektura dla każdego katolika. Autor skłania się ku japońskiemu modelowi gospodarczemu. A dlaczego tak? A tego już nie zdradzę.

Chaoticreader | 2016-04-11
Karola | 2013-05-07