Dyskusje o książce Noc

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
książka na ostatnią literę
 Religie Świata. Śladami mądrości pokoleń Religie Świata. Śladami mądrości pokoleń
20 godz. temu
32 pytania, czy będziesz umiał na nie odpowiedzieć?
Siedem :) 1. Czy miło wspominasz podstawówkę?Byłam w dwóch (rodzice stwierdzili, że w połowie powinnam zmienić, czemu? Do tej pory nie wiem :p) i obie miło wspominam 2. Masz/miałeś_aś jakieś zwierzęta domowe? Jeśli tak, to jakie?Mam 2 kotki. 3. Ulubiony i znienawidzony przedmiot szkolny?Matematyka i fizyka4. Jakie masz zainteresowania?Książki, rower i opalanie5. Gdzie...
44 tyg. temu
Czytamy w weekend
Też muszę przeczytać tę pozycję, będzie świetnym zwieńczeniem mojego wyzwania :)
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (PAŹDZIERNIL 2019)
 Psychoterapia dziś Rozmowy  Wykluczeni  Maria Curie  One płoną j[bookCover]4882887aśniej[/bookCover]  Czasem czuły, czasem barbarzyńca  Pięć toastów Hannigana[/bookCover[bookCover]168846
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
6 lata temu
Pokazuje 6 z 12