Akademia Kotka Psotka. Część 2

Wydawnictwo: Aksjomat
youstyna

„Akademia kotka Psotka? to seria książek dla pięciolatków, przygotowana w oparciu o program wychowania przedszkolnego. Pracując z tą serią, dziecko doskonali zdolności manualne, wzbogaca swoje słownictwo, uczy się ustalać kolejność zdarzeń i opowiadać historyjki obrazkowe. Każde zadanie opatrzone jest informacją dla rodzica, czego uczy się dziecko, wykonując to ćwiczenie. Do każdej książki w serii dołączone są naklejki.

źródło opisu: https://bonito.pl/k-90107997-akademia-kotka-psotka-cz-2

źródło okładki: https://bonito.pl/k-90107997-akademia-kotka-psotka-cz-2