Łamigłówkowy kram

Wydawnictwo: Aksjomat
youstyna

Książki z łamigłówkami to sprawdzony od lat sposób na kształcącą i ciekawą zabawę. Szukanie przejść przez zawiłe labirynty, odgadywanie zagadek oraz poszukiwanie ukrytych rozwiązań dostarczą radości wszystkim wielbicielom łamigłówek. Te książki to sposób na nudę i doskonały test możliwości dziecka. W książce znajdują się następujące typy zadań: szukanie różnic między obrazkami, łączenie w...

W książce znajdują się następujące typy zadań: szukanie różnic między obrazkami, łączenie w pary pasujących do siebie rysunków, krzyżówki, łamigłówki matematyczne, łączenie punktów, zadania logiczne i na spostrzegawczość, rebusy i historyjki obrazkowe.