Latające dinozaury

Wydawnictwo: Debit
youstyna

Najnowsza wiedza paleontologiczna i świetna zabawa w jednym! Dziś, kiedy wiadomo, że dinozaury nie wymarły, a ich pierzaści skrzydlaci potomkowie żyją wśród nas, koniecznie trzeba umieć odróżnić latającego dinozaura od pterozaura. Dzięki tej książce poradzą sobie z tym nawet kilkulatki. Mnóstwo nowych naukowych informacji poszerzy wiedzę i dzieci, i dorosłych, a sześć łatwych do złożenia, autentycznie latających modeli pozwoli przenieść się wyobraźnią do czasów, kiedy na niebie królowały pterozaury, bliżej ziemi zaś szybowali pierzaści lotnicy.