Technik BHP. Egzamin zawodowy. Testy i zadania z rozwiązaniami. Kwalifikacja Z.13

Wydawnictwo: Difin
biznes, finanse
youstyna

Publikacja służy jako pomoc w przygotowaniach do egzaminu zawodowego z kwalifikacji Z.13. Prezentowane zestawy, przygotowane na wzór egzaminów organizowanych przez CKE, pozwolą: - oswoić się z formą egzaminu zawodowego, - usystematyzować wiadomości, - sprawdzić umiejętności korzystania z informacji zapisanych w postaci tekstów, tabel i wykresów, - ćwiczyć czytanie ze zrozumieniem aktów...

- oswoić się z formą egzaminu zawodowego,
- usystematyzować wiadomości,
- ćwiczyć czytanie ze zrozumieniem aktów prawnych,
- utrwalić umiejętność wypełniania dokumentów.

Lista załączników do pobrania z witryny internetowej wydawnictwa Difin http://www.ksiegarnia.difin.pl/strona/materialy-inne:

Załącznik 1. Rozwiązania zadań obliczeniowych i zadań otwartych

Vazdre | 2017-02-03