Dookoła świata. Mój pierwszy atlas

Wydawnictwo: Buchmann
youstyna

Bogato ilustowana ksiażeczka, której bohater- samolocik Julek zwiedza świat. Wraz z nim każdy maluch pozna najwieksze ciekawostki każdego kontynentu: dowie się gdzie znajduje się największ góra na świecie, co jedzą pingwiny oraz gdzie mieszka Biała Dama . Oryginalne ilustracje i rymowane historyjki będa przyjemną lekturą dla każdego malucha. Zaletą ksiażeczki są bezpieczne , zaaokrąglone...

Zaletą ksiażeczki są bezpieczne , zaaokrąglone brzegi oraz mięciuta, gąbczasta oprawa.

źródło opisu: Buchmann

źródło okładki: google

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!