Dobry Samarytanin

Wydawnictwo: Maria
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
komiksy

Dobry Samarytanin Skutnika i Matwieja to oparta na bazie ewangelicznego tekstu przypowieści Jezusa sensacyjna historia opowiadająca o tym, co wydarzyło się między Jerozolimą a Jerychem w czasie trwania dramatycznych zdarzeń z udziałem pewnego bankiera, Samarytanina, kapłana i lewity oraz właściciela przydrożnego zajazdu; komiks adresowany głównie do młodego odbiorcy, od pierwszej komunii sw. do bierzmowania oraz wszystkich miłośników gatunku.

źródło opisu: Maria, 2011

źródło okładki: http://www.alejakomiksu.com/

Maciek Matwiej | 2016-05-07
Przeczytana: 07 maja 2016

Duże gratulacje dla Autorów za podjecie tak ambitnego tematu. Świetny scenariusz Mariana Skutnika i doskonałe ilustracje Mariusza Matwieja.
Można tylko kibicować Autorom i liczyć, że kolejne ich prace pojawią się niebawem na rynku wydawniczym.