Harrow County 1 Countless Haints

Cykl: Harrow County (tom 1)
Wydawnictwo: Dark Horse Comics
7,5 (4 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
10
0
9
0
8
2
7
2
6
0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Edytuj książkę
szczegółowe informacje
data wydania
ISBN
9781616557805
liczba stron
144
kategoria
komiksy
język
angielski
dodała
louve

Emmy always knew that the woods surrounding her home crawled with ghosts and monsters. But on the eve of her eighteenth birthday, she learns that she is connected to these creatures—and to the land itself—in a way she never imagined. Collecting the first four issues of the southern gothic fairy tale from the creator of smash hit The Sixth Gun, beautifully and hauntingly realized by B.P.R.D.’s...

Emmy always knew that the woods surrounding her home crawled with ghosts and monsters. But on the eve of her eighteenth birthday, she learns that she is connected to these creatures—and to the land itself—in a way she never imagined. Collecting the first four issues of the southern gothic fairy tale from the creator of smash hit The Sixth Gun, beautifully and hauntingly realized by B.P.R.D.’s Tyler Crook!

* For fans of The Sixth Gun, Rachel Rising, and Locke & Key.

“A masterful creation that lingers in the small moments of terror from our daily lives.”— Bloody Disgusting

“A beautifully illustrated page-turner of a story.”—Bleeding Cool

 

źródło opisu: https://www.darkhorse.com

źródło okładki: https://www.darkhorse.com

pokaż więcej

Brak materiałów.
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Dodaj dyskusję
Dyskusje o książce
    Obecnie jeszcze nie ma dyskusji powiązanych z tą książką.
Sortuj opinie wg
Opinie czytelników (2)
 Pokaż tylko oceny z treścią
książek: 7860
QUEENfan | 2019-02-05
Na półkach: Przeczytane

Fajny, niemal baśniowy klimat i atmosfera grozy, początek, czyli ten obiecujący, czytam dalej.

książek: 415
Bugaj | 2018-10-19
Na półkach: Przeczytane
Przeczytana: 04 października 2018

Wciąga bez reszty. Postacie, żywe, nieszablonowe, ciekawe wybory moralne.
Klimat grozy ale bez fruwających po kadrach bebechach i hektolitrach krwi. Choć trochę tego i owego się przez strony przewinie. Oryginalny bestiariusz.
Ale przede wszystkim klimatyczne rysunki Tylera Crooka. Sam nie wiem czy bez tej grafiki komiks byłby tak genialny.
Czytałem po angielsku wiec trudno mi się odnieść do polskiego tłumaczenia. W każdym razie nawet osoba na średnim poziomie angielskiego nie powinna nic stracić z atmosfery tej graficznej powieści.
A to próbka umiejętności Crooka, aż żal ze tak się nie potrafi...
https://www.youtube.com/user/MisterCrook666/videos

Przeczytaj także

Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading
Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.
Cytaty z książki
Inne książki autora
więcej książek tego autora
Na półkach
pokaż wszystkie
zgłoś błąd zgłoś błąd