Oujisama Game

Wydawnictwo: Kadokawa Shoten
komiksy
japoński

1) Najmłodszy (7-my) książę – Shuki, zostaje przytulony przez nowego niewolnika, Fuanrona, który wydaje się znać młodego księcia. Shuki zaczyna dokuczać niewolnikowi, dopóki ich role nie zostają odwrócone. Fuanron zajmuje nawet miejsce nauczyciela księcia – Riirena. Kim w rzeczywistości jest Fuanron? 2)1 książę Ryuuen, zostaje zaatakowany przez Seiran, ale pokonuje go i sporządza, ​​kontrakt:...

2)1 książę Ryuuen, zostaje zaatakowany przez Seiran, ale pokonuje go i sporządza, ​​kontrakt: zabójca może próbować go zabić przez cały czas, ale jeśli mu się nie uda, to musi spędzić noc w objęciach księcia; i tak zaczyna się życie Seirana jako oficjalnej małżonki księcia.

3)Rei jest zakochany w Ryuuen (1 książę), przez lata, a teraz w końcu ma stać się jego prawą ręką. Myśli, że tak zbliży się do księcia, ale przeszkodą staje się Rai, lewa ręka księcia. Który także zakochany jest w Ryuuen...?

4)6 książę Kagetsu, zakochał się w Jin, który mu pomógł w czasie niebezpieczeństwa. Teraz ucieka z zamku codziennie by powiedzieć, że go kocha, ale najemnik nie wierzy w jego słowa. Suzaku zawsze przychodzi, aby przeciągnąć Kagetsu z powrotem do zamku, ale jakie są jego prawdziwe motywy?

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!