Encyklopedia piłki nożnej. Fakty. Osiągnięcia. Największe gwiazdy

Wydawnictwo: Publicat
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
LubimyCzytać

Najbardziej emocjonujące chwile w historii sportu zawdzięczamy piłce nożnej, najpopularniejszej grze na świecie. Wystarczy wspomnieć błyskotliwy popis ofensywnej piłki w wykonaniu Realu Madryt w finale Pucharu Europy w 1960 roku, bramkę Diego Maradony strzeloną w 1986 roku czy niesamowity występ Hiszpanii na Euro 2008. Wszystkie te wydarzenia zostały omówione w "Encyklopedii piłki nożnej", prawdziwej skarbnicy wiedzy o futbolu.Książka jest doskonałym źródłem informacji na temat turniejów piłkarskich:* szczegółowe omówienie każdego aspektu futbolu, w tym przepisów i technik piłkarskich, zachowań kibiców i pracy mediów, koncepcji trenerów oraz taktyki gry.* sylwetki ponad 75 najsłynniejszych piłkarzy i historia 40 najlepszych zespołów futbolowej areny* unikalne fotografie przedstawiające najsłynniejsze zagrania i najpiękniejsze bramki* informacje o piłkarzach, wynikach spotkań międzypaństwowych i historia klubów.Wydanie zawiera aktualne informacje i rozdział poświęcony polskiej piłce. Tytuł ukazał się nakładem wydawnictwa Publicat.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

werek16 | 2016-05-01

Można się wiele dowiedzieć o piłce nożnej.