Potencjał ludzki w organizacji

Wydawnictwo: Difin
biznes, finanse
LubimyCzytać

Ze wstępu:Cele tej książki? Są cztery główne. Chcę pokazać ideę ludzkiego potencjału, możliwości każdego z nas. Pokazać poglądy, które są uważane dziś za wiedzę, a które są pseudowiedzą, szkodzącą ludziom w praktyce: niszczącą nasz potencjał. Pokazać inne możliwe poglądy, które zastąpią te poglądy destruktywne. Pokazać, że w organizacjach można tworzyć nowe narzędzia, sprzyjające realizacji tego, co w ludziach najlepsze.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!