Szkolny atlas biologii

Wydawnictwo: Kleks
8371943008
LubimyCzytać

Celem tego atlasu jest dostarczenie czytelnikom - nie tylko uczniom, ale również osobom, które czasem pragną poszerzyć wiadomości - kompletnego i interesującego przeglądu niezwykłych przejawów życia. Atlas zawiera przejrzyste i dokładne ilustracje, a także zwięzłe komentarze, dotyczące pochodzenia, rozwoju oraz funkcjonowania organizmów żywych, zamieszkujących naszą planetę. Wstęp, omawiający ogólne aspekty biologii i nauk pokrewnych, a ponadto szczegółowy indeks haseł sprawiają, że wzrasta wartość praktyczna i dydaktyczna tej wyjątkowej publikacji.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!