LubimyCzytać

Barcelona to jedno z najbardziej wyjątkowych miast na świecie. Rozsławiły ją niezwykłe modernistyczne budynki Gaudiego i jeden z najbardziej znanych klubów piłkarskich Europy, FC Barcelona. Do atrakcyjnej stolicy Katalonii przyjeżdżają miliony turystów, aby pospacerować po krętych uliczkach Dzielnicy gotyckiej, poczuć klimat eleganckiej L''Eixample i rybackiej La Barcelony, odwiedzić słynne muzea oraz spróbować katalońskich specjałów w którejś z licznych restauracji dzielnicy El Raval.W Barcelonie sezon nigdy się nie kończy!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!