Dyskusje o książce Godot i jego cień

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Muszę się odezwać, bo się uduszę:) śledzę sobie całą dyskusję i w temacie sensownych (moim zdaniem :)) kanałów książkowych na YT serdecznie polecam: "znalezione przeczytane", "esa czyta" (wiem już był wspomniany), "literatura ze środka Europy" (kiedyś chyba pod nazwą: "znak, litera, człowiek"). Kanał pani Ani z żółtą grzywką ("czytam i piszę"), też bardzo sensowny. A...
13 tyg. temu
Czytamy w weekend
Dzięki Anmar :). Pannę Benson przeczytałam z przyjemnością, chociaż początek nie był zbyt porywający, a tu już wiem, że jest odwrotnie :).
47 tyg. temu
Książki o rozwoju osobistym, które motywują do działania
Warto wspomnieć też o książce Biblia Negocjacji. Nowa pozycja, ale naprawdę warta swojej ceny.  Autor tej książki to doświadczony negocjator i przedsiębiorca, który po 22 latach pracy postanowił podzielić się swoją wiedzą.
Czytamy w weekend
Jestem ciut dalej niż ty;) dzieje się, oj dzieje się. Czyta mi się zdecydowanie lepiej niż pierwszą część, teraz w zasadzie przez nią płynę i tylko brak czasu stoi na przeszkodzie di jej ukończenia.
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LISTOPAD 2018)
http://lubimyczytac.pl/polka/586550/oddam-za-koszt-wysylki/szczegoly Oddam książki za koszt wysyłki - cennik wg Poczty Polskiej. Zapraszam na priv :-)
5 lata temu
Pokazuje 6 z 9