Zarządzanie bezpieczeństwem. Międzynarodowa Konferencja Naukowa, Kraków 11-13 maja 2000

Wydawnictwo: Wydawnictwo Profesjonalnej Szkoły Biznesu
biznes, finanse
LubimyCzytać

Materiały z pierwszej Międzynarodowej Konferencji Naukowej na temat zarządzania bezpieczeństwem.Przedstawione w niniejszej publikacji referaty charakteryzują się dużym zróżnicowaniem tak pod względem uprawianej dyscypliny naukowej, dojrzałości warsztatowej, oryginalności spojrzenia. Z jednej strony ujawniają swoiste białe plamy w zakresie penetracji naukowej a zarazem otwierają nowe horyzonty i wskazują potencjalne kierunki badań.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras