Harley Davidson

10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-7319-080-5
harley, davidson, motocykl
motoryzacja

Książka obejmuje niemal 100 lat historii Harleya Davidsona, zawiera archiwalne fotografie z pionierskich czasów, a także zdjęcia najnowszych modeli. Autorzy prześledzili rozwój silników V-Tvim, stanowiących o niepowtarzalnym charakterze amerykańskich motocykli oraz wszystkich modeli, jakie opuściły bramy zakładów Harley Davidson Motor Co. Jest to również opowieść o ludziach, którzy współtworzyli legendę harleya. Okładka: twarda z obwolutą, Rok wydania: 2002,

Ciapek | 2014-07-04

Polecam;)