Mój brat niedźwiedź

Okładka książki Mój brat niedźwiedź Walt Disney, Ann Rhiannon
Okładka książki Mój brat niedźwiedź
Walt DisneyAnn Rhiannon Wydawnictwo: Edipresse Seria: Disney Magiczna kolekcja literatura dziecięca
32 str. 32 min.
literatura dziecięca
Disney Magiczna kolekcja
Edipresse
2006-01-01
2006-01-01
32 min.

Okładka książki Mała syrenka Tom Anderson, Walt Disney
Mała syrenka Tom Anderson, Walt ...
Okładka książki Jaś i Małgosia Jacob Grimm, Wilhelm Grimm
Jaś i Małgosia Jacob Grimm, Wilhel...
Okładka książki Czerwony Kapturek Joanna Concejo, Jacob Grimm, Wilhelm Grimm
Czerwony Kapturek Joanna Concejo, Jac...

Kolejna książka , która jest zabawna ale jednocześnie może wzruszyć . Ładna i fajna książka :) Polecam każdemu dziecku :D

Bajka opowiada o przygodach małego niedźwiadka Kody oraz chłopaka przemienionego w dorosłego niedźwiedzia:Kenaia.Ta bajka opowiada o niezwykłej miłości oraz przyjaźni..oglądając film można się rozpłakać,więc kto ma zamiar obejrzeć film...weźcie chusteczki higieniczne:)Bajka ta ma wspaniałą fabułę:)Kenai i mały Koda przyżywają wiele przygód...film jest oparty na starej legendzie...polecam gorąco obejrzenie filmu:)polecam,bo warti;]

Rewelacyjna książka tak samo jak bajka.

Rewelacyjna książka tak samo jak bajka.

Dopełnienie filmu - najpierw obejrzałyśmy film z córką, potem przeczytałyśmy książkę. Piękne ilustracje. Obie spędziłyśmy miło czas na lekturze

fajoska

fajoska

• Dzieciństwo
  • Dla dzieci
  • 2009 i wcześniej
  • Półka Młodej
  • Papierowe

Dodaj cytat z książki Mój brat niedźwiedź