Mój brat niedźwiedź

Seria: Disney Magiczna kolekcja
Wydawnictwo: Edipresse

Niezwykle widowiskowy film, oparty na motywach starej indiańskiej legendy, opowiada historię zapalczywego chłopca o imieniu Kenai, który w magiczny sposób zostaje przemieniony w niedźwiedzia. Musi teraz oglądać świat z zupełnie in

Emisunflower | 2013-12-14
Przeczytana: 2006 rok

Kolejna książka , która jest zabawna ale jednocześnie może wzruszyć . Ładna i fajna książka :) Polecam każdemu dziecku :D

aga | 2015-05-06
Przeczytana: 06 maja 2015

Dopełnienie filmu - najpierw obejrzałyśmy film z córką, potem przeczytałyśmy książkę. Piękne ilustracje. Obie spędziłyśmy miło czas na lekturze

kropeczkawiki | 2013-07-30

Bajka opowiada o przygodach małego niedźwiadka Kody oraz chłopaka przemienionego w dorosłego niedźwiedzia:Kenaia.Ta bajka opowiada o niezwykłej miłości oraz przyjaźni..oglądając film można się rozpłakać,więc kto ma zamiar obejrzeć film...weźcie chusteczki higieniczne:)Bajka ta ma wspaniałą fabułę:)Kenai i mały Koda przyżywają wiele przygód...film jest oparty na starej legendzie...polecam gorąco obejrzenie filmu:)polecam,bo warti;]

Olastyd | 2011-08-30
Przeczytana: 2006 rok

Rewelacyjna książka tak samo jak bajka.

Vampire | 2015-06-03
Przeczytana: 2011 rok