Cykl gospodarczy a ceny akcji. Czy koniunktura giełdowa uzależniona jest od stanu gospodarki?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Absentia
9788394371906
biznes, finanse
kommunist

Autor książki próbuje odpowiedzieć na pytanie: W jaki sposób przenoszone są impulsy gospodarcze na Polski rynek akcji? Czy na podstawie rynku akcji można przewidywać przyszły poziom aktywności gospodarczej? Jak zachowują się ceny akcji spółek małych i dużych podczas zmian koniunktury gospodarczej? Jest to bardzo ciekawa pozycja dla osób zainteresowanych rynkami finansowymi, inwestycjami na...

Jest to bardzo ciekawa pozycja dla osób zainteresowanych rynkami finansowymi, inwestycjami na giełdzie papierów wartościowych i mechanizmami rządzącymi współczesną ekonomią.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!