Silniki zaburtowe

The Adlard Coles Book of Outboard Motors
9788370205614
technika
Cirmus

Niewiele jest rzeczy bardziej przyjemnych dla właściciela niż dobrze pracujący silnik przyczepny. Z drugiej strony niewiele jest rzeczy bardziej irytujących niż silnik przyczepny, który nie chce zapalić. Ta książka pomoże utrzymać silnik w doskonałym stanie i podpowie jak radzić sobie z problemami, kiedy się pojawią. Tim Bartlett w przejrzysty sposób przedstawia zasady codziennej obsługi...

Tim Bartlett w przejrzysty sposób przedstawia zasady codziennej obsługi silnika oraz radzi jak uporać się z kłopotami, jednocześnie opisując zasady dobrej praktyki warsztatowej, bezpieczeństwa oraz podstawowe reguły działania dwu- i czterosuwów.

źródło opisu: http://www.almapress.com.pl/product.php?id=828

źródło okładki: http://www.almapress.com.pl/product.php?id=828

Cirmus | 2015-11-02
Przeczytana: 01 listopada 2015

Ciekawe kompendium wprowadzające w świat silników zaburtowych. Polecam.