National Geographic Traveler 06/2015 (91)

Seria: National Geographic Traveler Polska
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
podróże
czasopisma
radek87pl

Żeby dotrzeć na kraniec świata, wcale nie potrzeba majątku. Udowadniamy, że stać Was na podróż życia! Na pytanie o największe marzenie większość ludzi odpowiada: „Podróżować! To, co zobaczę, tego nikt mi nie odbierze”. Dlaczego zatem większość z nas nie wprowadza tego marzenia w życie? „Nie stać mnie” – słyszę najczęściej odpowiedź. Czy faktycznie głównie pieniądze są przeszkodą? Hm… Słaba to...

Na pytanie o największe marzenie większość ludzi odpowiada: „Podróżować! To, co zobaczę, tego nikt mi nie odbierze”. Dlaczego zatem większość z nas nie wprowadza tego marzenia w życie? „Nie stać mnie” – słyszę najczęściej odpowiedź. Czy faktycznie głównie pieniądze są przeszkodą? Hm… Słaba to wymówka i staramy się tego dowieść w tym wydaniu Travelera. Bo żeby dotrzeć na kraniec świata, wcale nie trzeba wydać majątku. Superpromocje na bilety lotnicze zdarzają się coraz częściej, np. do Skandynawii można dolecieć już za 34 zł, do Dubaju za 550 zł, a Nowego Jorku za 920 zł, ale nawet do tak egzotycznego miejsca jak Australia są oferty za 50 proc. ceny. A kiedy już jesteśmy na miejscu, to jedyne, co nas ogranicza, to… własna wyobraźnia. Można więc za darmo zwiedzać muzea, chodzić na koncerty i do teatru, uczyć się tańca, spać pod gołym niebem albo u znajomych, piknikować za półdarmo. Wspaniale jest poznawać ludzi, obserwować naturę czy kosztować nowych potraw, a do tego wszystkiego (wierzcie nam, bo sprawdziliśmy!) też nie potrzeba pieniędzy. Poza tym podróżowanie to jedyna rzecz, która naprawdę czyni nas bogatszymi. To co, ruszacie z nami w drogę? Tym razem nie uznajemy żadnych wymówek :-)

źródło opisu: www.national-geographic.pl

6,67 (3 ocen i opinii)
Pozwól mi kochać
Ilona Gołębiewska

9 (5 ocen i opinii)
Burze w mózgu. Opowieści ze świata neurologii
Suzanne O'Sullivan

Inteligencja sztuczna, rewolucja prawdziwa. Chiny, USA i przyszłość świata
Kai-Fu Lee

7,33 (3 ocen i opinii)
Wilczerka
Katherine Rundell

8,33 (3 ocen i opinii)
Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!