Złota Gęś - Bajeczki z naklejkami

Wydawnictwo: Monika Duda
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
bajki
emik84

Wspaniałe i kolorowe ilustracje w całej książce. Okładka pięknie zdobiona brokatem! Opowieść zwiększa umiejętność czytania i słuchania oraz uczy słownictwa dzięki atrakcyjnym naklejkom. Baw się szukając ponad 50 słówek !!! Ta klasyczna bajka z naklejkami jest niezastąpioną pomocą w nauczaniu dzieci podstawowego słownictwa. Identyfikowanie właściwej naklejki z odpowiednim słowem...

Wspaniałe i kolorowe ilustracje w całej książce.

Okładka pięknie zdobiona brokatem!

Baw się szukając ponad 50 słówek !!!

Ta klasyczna bajka z naklejkami jest niezastąpioną pomocą w nauczaniu dzieci podstawowego słownictwa. Identyfikowanie właściwej naklejki z odpowiednim słowem zaszczepia entuzjazm u małego dziecka oraz rozwija zmysł obserwacji, wyboru i porównywania.

Drodzy rodzice,
Istotne jest zrozumienie, że czytanie ciche lub na głos, może wzbudzić w dziecku poczucie monotonii. Ale jeśli urozmaicić czytanie odrobiną aktywności, pomoże to dziecku uwolnić się od takiej sytuacji. Niniejsze bajki z naklejkami są przede wszystkim nastawione na wzbogacanie słownictwa dziecka. Pomagają w gromadzeniu nowego, aktywnego, zamiast biernego słownictwa.

πPi | 2018-01-24

Czytałam wersję BRACI GRIMM - żadnych naklejek nie było w moim egzemplarzu :) ale baśń mądra i nawet trochę wzruszająca. O tym, że dobre serce, to serce wygrane. Nie wiem, czy w życiu tak jest, że jasna strona wygrywa zawsze z ciemną, ale dobrze czasem chociaż na kartach książek odnaleźć sprawiedliwość.
6/10