Niebieska strefa

Tłumaczenie: Zbigniew Kościuk
Wydawnictwo: Albatros
Blue zone
literatura piękna

Kate Raab, podejmuje dramatyczne poszukiwania zaginionego w niewyjaśnionych okolicznościach ojca, który został objęty programem ochrony świadków. Aby go odnaleźć, musi poznać sekrety programu i odkryć mroczną przeszłość taty. Agenci uczestniczący w programie ochrony świadków używają określenia „niebieska strefa” na oznaczenie stanu najwyższego zagrożenia, kiedy nowa tożsamość świadka jest zagrożona lub została odkryta. Gdy świadek opuścił bezpieczną kryjówkę, zerwał kontakt z agentem prowadzącym lub nie wiadomo, w jakim miejscu przebywa. Kiedy oficjalnie nie wiadomo czy żyje.