Metoda dwupunktowa dla każdego

Okładka książki Metoda dwupunktowa dla każdego Mircea Ighisan George
Okładka książki Metoda dwupunktowa dla każdego
Mircea Ighisan George Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii poradniki

Rewelacja, to działa. Polecam 😊

Rewelacja, to działa. Polecam 😊

Książka, która bardzo fajnie przybliża czytelnikowi metodę dwupunktową. Polecam

Książka, która bardzo fajnie przybliża czytelnikowi metodę dwupunktową. Polecam

Dobra, lekka książka w temacie samorealizacji, z ćwiczeniami które naprawdę działają.Polecam!

O metodzie dwupunktowej zrobiło się głośno dosyć niedawno, ale wszelkie informacje były nad wyraz zachęcające. Pojawiło się sporo książek na ten temat, otrzymywałam informacje o kursach i o zaskakujących i niepowtarzalnych efektach owej metody. Ponieważ fizyka kwantowa i tworzenie intencji są mi naprawdę bliskie i już od jakiegoś czasu obracam się w tej tematyce, z czystej ciekawości chciałam sprawdzić, na czym też polega owa magiczna metoda. Niestety, w ogóle do mnie nie przemawia.
„Metoda dwupunktowa dla każdego” to książka napisana przez dwóch autorów, którzy pragną obudzić w ludziach poczucie wielkości i chcą sprawić, aby każdy wziął swój los w swoje ręce i zrozumiał potęgę świadomości. Nie ukrywam, że byłam mile zaskoczona formą i konstrukcją tej publikacji, bowiem pod tym względem jest rzeczywiście oryginalna. Dla osoby zielonej w tym temacie będzie wręcz idealna, bowiem podstawy fizyki kwantowej są tutaj tłumaczone w sposób łopatologiczny. Właściwie są to podstawy podstaw i nie jestem pewna czy słowa „fizyka kwantowa” są tutaj odpowiednie, chociaż oczywiście jest to jej zaczątek.
W jaki sposób zapoznajemy się z informacjami z tej dziedziny i z metodą dwupunktową? Poprzez rozmowę dwóch znajomych. Wstęp książki to kolorowy komiks, gdzie Photoni, ekspert od metody dwupunktowej, spotyka swojego kolegę, Antona. Anton jest człowiekiem negatywnie nastawionym do życia, przekonanym, że nic mu nie wychodzi tak, jakby tego pragnął. I w tym momencie Photoni przychodzi mu z pomocą – stopniowo wprowadza go w zupełnie nowy świat, który ma zmienić jego postrzeganie rzeczywistości. Nie przyczepię się więc do formy książki, bo jest naprawdę czymś niespotykanym i sprawia, że wiedza przyswaja się wybitnie łatwo. Jednak jeżeli chodzi o samą metodą dwupunktową…
Osobiście uważam, że fenomen owej metody to zdecydowanie przesada. Nie jestem pewna, skąd dokładnie ona pochodzi i kto jest jej twórcą, ale jest to po prostu zastosowanie zwykłych afirmacji i przesyłania energii, co jest obecne w każdej podobnej metodzie. Jednym słowem otrzymujemy coś, co jest znane od lat, co było już wszędzie i z czym każdy, kto choć trochę siedzi w takiej tematyce się już spotkał. Jednym słowem powtórka z rozrywki, tylko ktoś nazwał to sobie inaczej… Metoda jest nad wyraz banalna, nie wymaga praktycznie żadnego wysiłku, jest nieskomplikowana i właściwie wytłumaczenie jej zasad zajęło autorom ledwie parę stron.
Po takim promowaniu efektów wynikających z jej zastosowania, spodziewałam się naprawdę czegoś więcej, a otrzymałam coś, co znam od lat, tylko w nieco odmiennej formie. Coś, co nie raz stosowałam. Liczyłam na przełom i się zawiodłam. Nie wątpię, że jest to skuteczne, bo jest, podobnie jak każda afirmacja i odblokowanie się, ale autorzy po prostu poruszają tak banalne podstawy, że nie wyniosłam z tej lektury kompletnie nic. Jest to publikacja przeznaczona dla typowego laika, bowiem osoba, która zna tematykę i szuka czegoś rozwojowego, powinna poszukać gdzie indziej.

Minął już jakiś czas odkąd przeczytałem metodę dwupunktową. Musiał minąć ponieważ postanowiłem sprawdzić jak się ma teoria do praktyki. Mówi się że istnieje uniwersalna wiedza i tak naprawdę tylko kanały dojścia do niej są inne. Każdy może znaleźć swoją. Wydaję mi się że metoda dwupunktowa jest po prostu taką jedną z wielu dróg. I działa. Cholernie działa. Książka jest napisana w bardzo ciekawej formie dialogu pomiędzy osobą znającą temat a - ujmijmy że - sceptykiem. Dialogi umilają ciekawe i zapowiadające w pamięć komiksy. W każdym razie metoda działa. Z lekkim przerażeniem ale i ogromną satysfakcją kiedy widzę na własne oczy i czuję że matriksem można sterować, że kwantowa magia działa. Chcę tylko za autorami tylko dać malutką radę że warto obejrzeć kilka rzeczy na yt odnośnie tej metody. Jest bardzo ciekawy wywiad na kanale niezależna telewizja oraz wiele innych filmów dających ogólny pogląd tej metody. Warto się z nią zapoznać zanim zajrzy się do lektury.

Podstawowa lektura dla każdego "dwupunktowca". Bardzo przystępnie napisana.

Podstawowa lektura dla każdego "dwupunktowca". Bardzo przystępnie napisana.

Tytuł sugeruje,że jest dla każdego.Niestety tak nie jest.Zawarte w niej informacje,porady,techniki są ukierukowane na osoby poważnie zainteresowane tematem.Żeby ogarnąć tematyke,na pewno nie wystarczy tylko ta pozycja.

Ponoć Einstein stwierdził kiedyś, iż człowiek używa jedynie 10 procent potencjału swojego mózgu. Nasuwa się więc pytanie, co z pozostałą – aż dziewięć razy większą – częścią? Odpowiedzi na nie starali się udzielić naukowcy, najczęściej podważając tę teorię, jednak w przeciwieństwie do nich Mircea Ighisan George zgadza się z domniemanymi słowami sławnego fizyka. Co więcej, przekonuje, że człowiek sam kreuje rzeczywistość jest w stanie na nią wpływać. W swojej książce pt. „Metoda dwupunktowa dla każdego” dzieli się z czytelnikiem receptą na formowanie, a przede wszystkim, uzdrawianie swojego życia, nie tylko przez myśli, ale także przez dotyk.

Na czym polega tytułowa metoda? Na dotknięciu dwóch, połączonych ze sobą, punktów na ciele. Aby tego dokonać, należy działać według kroków opisanych przez Mircea George, a wcześniej zapoznać się z podstawowymi prawami, kształtującymi rzeczywistość. Dlatego też książka pt. „Metoda dwupunktowa dla każdego” podzielona została na trzy części – typowo teoretyczną, praktyczną oraz uzupełniającą. Pierwsza okazała się być zaskakująco zajmującą lekturą, zapoznającą czytelnika z takimi istotnymi kwestiami jak: czysta energia - matrix, drganie i rezonans, intencja czy intuicja. Przy ich rozwinięciu, autorka skorzystała ze zjawisk i praw fizycznych, jednak zrobiła to w taki sposób (na przykład przy wykorzystaniu obrazków),że pozornie trudne kwestie, okazywały się nie być takie złe.

Druga część książki zawiera w sobie wszystkie informacje, wiedzę, która potrzebna jest do korzystania z metody dwupunktowej. Aby ułatwić odbiorcy jej wykonanie, na stronach poradnika zamieściła kilka ćwiczeń pomagających doświadczyć i utrwalić poszczególne stany. Każde z nich zostało opatrzone opisem oraz klarowną instrukcją, pokazującą, jak krok po kroku je wykonać. Autorka nie zapomniała o istotnym elemencie, a mianowicie: określeniu i wyjaśnieniu celu tych ćwiczeń. Czytelnik tym samym nie będzie na ślepo ich wykonywać, nie wiedząc dokładnie co one mają na celu.

Trzecia, a zarazem najkrótsza część, została nazwana przeze mnie uzupełniającą, ponieważ rozwija ona dokładniej poszczególne etapy zastosowania metody dwupunktowej. Za jej sprawą, odbiorca zapozna się na przykład z kwestią właściwego, najlepszego wyboru, ale także będzie mógł odbyć dodatkowy trening przygotowujący do użycia metody dwupunktowej. Te wszystkie części stanowią integralną i swoistą całość poradnika napisanego przez Mircea Ighisan George. Jeżeli chodzi o kwestię merytoryczną, to wypada on naprawdę dobrze, a przede wszystkim – wiarygodnie. Jak jednak wygląda kwestia jego wykonania?

„Metoda dwupunktowa dla każdego” jest przejrzyście napisaną książką, na której stronach opisane zostały kwestie, nie należące do najłatwiejszych. Autorce udało się zrobić coś zadziwiającego – nudne i skomplikowane na pierwszy rzut oka zagadnienia przekazała czytelnikowi w taki sposób, że przestały być takie straszne. Dokonała tego za sprawą nadania książce odpowiedniej formy. Nie jest to bowiem typowy tekst popularnonaukowy, a raczej dialog dwóch postaci, których możemy poznać za sprawą krótkich komiksów, zamieszczonych przed każdą z części poradnika. Pozycja Mircea George jest więc rozmową Antona Tohm’a oraz Photoni’ego, który w łatwy i przystępny sposób wyjaśnia koledze różne zagadnienia. Do tego celu wykorzystuje motywy obecne w filmach, rysunki, a zwłaszcza przykłady z życia codziennego.

Recenzowany przeze mnie poradnik okazał się być bardzo dobrą pozycją, przekazującą na ponad stu pięćdziesięciu stronach naprawdę sporą ilość wiedzy. Kwestia graficzna, a więc kolorowe obrazki, schematy i zamieszczone na fioletowym tle rady, uprzyjemniają lekturę „Metody dwupunktowej dla każdego”, a zamieszczone, na końcu każdego większego zagadnienia, podsumowanie, pomaga w usystematyzowaniu takiego ogromu nowych informacji. W przypadku takiego tytułu nie mogę zrobić więc niczego innego, jak tylko polecić go każdemu, kto chciałby poznać sposób na zmianę swojego nastawienia, życia. Polecam!

• Ezoteryka
  • Rozwojowe
  • Kupić!
  • Zzz_Kwantowa
  • Nieznany Świat i Paleoastronautyka

Dodaj cytat z książki Metoda dwupunktowa dla każdego