Za żadną cenę

Okładka książki Za żadną cenę Carole Mortimer, Michelle Reid
Okładka książki Za żadną cenę
Carole MortimerMichelle Reid Wydawnictwo: Harlequin Seria: Córeczki Tatusia literatura obyczajowa, romans
Córeczki Tatusia
Annie's Secret. Mia's Scandal
Harlequin
2014-06-11
2014-06-11
harlequin romans rodzina dziecko firma miłość

Ilość stron: 315
To druga książka Carole Mortimer jaką przeczytałam. Pierwsza to „Historie filmowe”. Michelle Reid – drugiej autorki nie znałam wcześniej. Do lektury zachęcił mnie opis na okładce.
Główną bohaterką jest Annie Balfour , która ma syna Oliviera. Jego ojcem jest poznany przez nią na stoku narciarskim Luc de Salvatore. Dowie się o tym podczas przypadkowego spotkania Annie po latach. Będzie chciał ożenić się z nią. Co z tego wyniknie? Na pewno będzie to ponowny romans Annie z przystojnym Włochem. Jak się skończy dowiecie się czytając pierwszą część tej historii.
Druga to już inna treść. Pojawia się inny wątek. Bohaterką jest Mia, a autorką Michelle Reid. Mia dowiaduje się, że jej ojcem jest Oscar Balfour. Przeprowadza się do nowego domu i pracuje w firmie pewnego biznesmena o imieniu Nikos. Następnie po jakimś czasie ma z nim romans. Zachodzi w ciążę. Jak skończy się ta historia? Polecam przeczytać.
Moim zdaniem interesująca jest historia Annie, a Mia także ma dobry wątek. Co jakiś czas można czytać tego typu powieści. Osobiście wolę twórczość Carole Mortimer.

Ilość stron: 315

Już okładka powinna dać mi do myślenia, bo o czym mogą świadczyć słodkie róże.Otóż zgadliście.. o romansidle i to z tych co kończą się,żyli długo i szczęśliwie

Mia-Włoszka w Londynie
Annie-Konferencja we Włoszech

Mia-Włoszka w Londynie
Annie-Konferencja we Włoszech

• Wcześniej lub później
  • Moon+
  • 366 książek w 366 dni (2016)
  • Posiadam ebooka
  • :-),:-),:-)
  • 2017
  • Romans

Dodaj cytat z książki Za żadną cenę