Klucz do skutecznej komunikacji

Wydawnictwo: Złote Myśli
biznes, finanse

Jak rozmawiać, by uniknąć niepotrzebnych błędów i osiągnąć zamierzony efekta Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem, jak cukier czy kawa i zapłacę za tę umiejętność więcej, niż za jakąkolwiek inną pod słońcem. John D. RockefellerPrawie wszyscy twierdzą, że umieją rozmawiać, ale z doświadczeń i obserwacji wynika, że kłopoty w tej dziedzinie życia mają... prawie wszyscy. Nie potrafimy słuchać, panować nad tym co i jak mówimy, wreszcie nie przykładamy się do tego, aby porozumiewać się skutecznie i nie krzywdzić przy tym innych. Nie jest to łatwe, ale da się tej sztuki NAUCzYć... Jak często komunikujesz się z innymia Wyobraź sobie, więc, jak wielką, pozytywną różnicę spowoduje w Twoim życiu opanowanie sztuki skutecznego komunikowania się z innymi ludźmi! znany amerykański mówca motywacyjny Tony Robbins powiedział, że jakość naszego życia sprowadza się do jakości naszch związków z innymi ludźmi. Jednym z najważniejszych czynników wpływających na jakość tych związków jest właśnie KOMUNIKACJA. Książka Klucz do skutecznej komunikacji , która już za chwilę może być na Twoim dysku, powie Ci, czego należy unikać rozmawiając z innymi. zawiera ona między innymi omówienie błędów, które popełniamy, a które skutkują brakiem porozumienia nawet w bardzo prostych sprawach. Dzięki zawartym w ebooku opisom i przykładom można je skutecznie wyeliminować i zmienić schemat porozumiewania się. E-book Klucz do skutecznej komunikacji daje konkretne odpowiedzi na pytania zadawane przez osoby mające trudności w porozumiewaniu się i porozumieniu z osobami najbliższymi, współpracownikami i osobami, z którymi stykają się na co dzień. Dlaczego warto zdobyć wiedzę na temat skutecznego komunikowania się akurat z tego ebookaa Wreszcie dowiesz się od czego tak naprawdę zależą reakcje ludzi na Twoje słowa i jak nad tym panować. Jeśli widzisz, że Twoje słowa nie przynoszą oczekiwanych rezultatów przeczytaj. Wiedza z ebooka pozwoli Ci odkryć skuteczniejsze sposoby komunikowania się. Nawet jeśli wydaje Ci się, że dobrze się komunikujesz zawsze możesz coś ulepszyć... Poznasz, jak być asertywnym. Nie musisz się na wszystko zgadzać, ani też rezygnować ze swoich pragnień dowiedz się , jak wyrażać swoje zdanie w sposób nie raniący innych i przynoszący odpowiednie skutki. Napisana lekkim językiem książka zawiera całe mnóstwo bezcennych porad. Jestem przekonany, że zwróci Twoją uwagę na bardzo istotne szczegóły komunikacji, o których być może dotąd nie myślałeś.

Michal | 2016-12-03
Przeczytana: 03 grudnia 2016