rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Jako wielbiciel Pana Samochodzika nie mogę nie przeczytać: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4918603/zbigniew-nienacki-vs-charles-dickens Jestem w połowie i bardzo się mi podoba.
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (GRUDZIEŃ 2018)
Sprzedam:  Rozgrywka  Zmiana  Słodkie zwycięstwo  Dwór cierni i róż  Dwór mgieł i furii  Dwór skrzydeł i zguby  Dwór szronu i blasku gwiazd  Dziwne losy Jane Eyre
5 lata temu
Wymienię/sprzedam [lipiec 2017]
Sprzedam, stan idealny, po 25 zł - przesyłka wliczona w cenę:  Gus  Lato koloru wiśni  Bez słów
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (III kwartał 2014)
moje lektury na ten semestr (znaczy te co już zaczełam)  Idee chemii kwantowej Idee chemii kwantowej  Biochemia Harpera ilustrowana Biochemia Harpera ilustrowana
9 lata temu
wymienię/sprzedam (I kwartał 2014)
Dorzucam na wymianę  Maximum Ride:  Eksperyment
10 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (I kwartał 2014)
Kupione w ksiegarni. Sa, to ksiazki S. Barrego Krolewski spisek Bursztynowa komnata Grobowiec Cesarza Klucz Jeffersona Tajemnica grobowca Trzecia tajemnica Wenecka intryga Paryska wendeta Przepowiednia dla Romanowow Tajemnica Kolumba A wczoraj od swojej mamy dostalam w prezencie ksiazk Kathy Reichs 206 kosci Deja Dead Diabelskie kosci Kosci pajaka Kosci w proch Nagie...
10 lata temu
Pokazuje 6 z 8