Opłacanie składek zus poradnik dla przedsiębiorcy i pracodaw

Wydawnictwo: Osrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr
biznes, finanse

Uwagi: Jak prawidłowo naliczyć i opłacić składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne za osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenia, osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz osoby podlegające ubezpieczeniom z tytułu pobierania zasiłku macierzyńskiego lub przebywania na urlopie wychowawczyma Jak ustalić podstawy wymiaru składek na poszczególne tytułya Wyjątkowo praktyczny instruktaż, oparty na przykładach nie pozwoli na pomyłkę. Autorem publikacji jest znany z prasy specj