Grey Wolves

Cykl: Agenci Hendersona (tom 4)
Wydawnictwo: Hodder Children's Books
Grey Wolves
angielski
Kaskaderka016

Kwiecień 1941 Bez żadnych europejskich sprzymierzeńców, Anglia musi przetransportować paliwo, bronie oraz mnóstwo jedzenia przez Atlantyk, z Kanady do Stanów zjednoczonych. Jednak wolno płynące statki transportowe są łatwym celem dla niemieckich łodzi podwodnych. Henderson, wraz z grupą młodych agentów, musi niepostrzeżenie sabotować operacje niemieckich U-Bootów. Jeśli im się nie uda, lud...

Kwiecień 1941
Henderson, wraz z grupą młodych agentów, musi niepostrzeżenie sabotować operacje niemieckich U-Bootów. Jeśli im się nie uda, lud brytyjski będzie czekał głód.

źródło opisu: okładka książki

Pajączka | 2015-12-31