Controlling w banku

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse

Proponowana książka stanowi kompleksową publikację dotyczącą zastosowania controllingu w banku, jest to jedno z pierwszych zwartych opracowań na ten temat. Teoretyczne rozważania zostały poparte przykładami z praktyki banków krajowych i zagranicznych. Autorka wyjaśnia istotę controllingu bankowego, jego cele, zadania i funkcje oraz miejsce w strukturze organizacyjnej banku. Koncepcja ujęcia tematu jest spójna i atrakcyjna. Na wyróżnienie zasługuje bardzo komunikatywny styl wykładu. Istotną zaletą książki jest opracowanie scenariusza kształtowania skutecznego systemu controllingu bankowego w warunkach polskich.

Agnieszka | 2016-03-27
Małgorzata | 2015-04-08