Mitologia

Wydawnictwo: Debit
Inne
Scathach

Kolejna z serii tajemniczych, dawnych ksiąg, które zrządzeniem losu zachowały się do naszych czasów i obecnie zostały wydane z największą dbałością o wierność oryginałowi. Tym razem to XIX-wieczny skrypt studencki, zawierający na marginesach intrygujące zapiski podróżnika, który zaginął w niejasnych okolicznościach. Księga odsłania przed nami świat greckich bogów i ich sekrety, przygody dzielnych herosów i ich waleczne czyny, a także całe bogactwo wierzeń i obrzędów starożytnych Greków. Być może wytrwały czytelnik znajdzie wyjście z kreteńskiego labiryntu, zagra w Tartarosa lub poradzi się delfickiej wyroczni. A może podążając śladem notatek podróżnika, zdoła wyjaśnić tajemnicę jego zniknięcia.

źródło opisu: http://www.wydawnictwo-debit.pl/offer,458,mitologia.html

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-debit.pl/offer,458,mitologia.html

NightCookie | 2015-09-04

Świetna książka do nauki ^^ o wiele łatwiej przyswoiłam informacje na polski czy historię już jako dziecko jak pierwszy raz miałam ją w rękach.

darcixelo | 2016-11-21
Dorothea91 | 2015-06-23