System finansów samorządu terytorialnego. Wybrane problemy

8372052727
biznes, finanse

Książka stanowi zbiór artykułów flankowych, powstałych na kanwie referatów wygłoszonych w trakcie konferencji zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu i Katedrę Finansów wrocławskiej Akademii Ekonomicznej.Prezentuje wyniki badań naukowych poświeconych funkcjonowaniu zarówno w Polsce, jak i krajach Unii Europejskiej sektora samorządowego w systemie finansów publicznych oraz problemy związane z procesem jego decentralizacji.Opracowanie adresowane jest do szerokiego kręgu odbiorców: środowiska naukowego, studentów oraz praktyków, zajmujących się. na co dzień działalnością w samorządzie gminnym, powiatowym i wojewódzkim.

| 2016-02-15