Ślub w wyższych sferach

Seria: Harlequin Światowe Życie Extra
Wydawnictwo: Harlequin
Wife in the shadows
PaniEfqa

Ani Elena Blake, ani hrabia Angelo Manzini, słynny uwodziciel, nie chcą małżeństwa zaaranżowanego przez rodzinę. Lecz nie mają wyjścia. W towarzystwie hrabia zachowuje się nienagannie, a Elena posłusznie odgrywa rolę hrabiny. Papierowe małżeństwo ma trwać dwa lata. Jednak Angelo nieoczekiwanie zakochuje się w Elenie i postanawia zdobyć jej uczucie.

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2013

źródło okładki: www.harlequin.pl

Sara Craven - "Ślub w Wyższych sferach"/"Wife in the Shadows"

Elena + Angelo ---- B

*2011

Vilemmo | 2015-07-15
Przeczytana: 14 lipca 2015

Pochłania się ją migiem, prosto napisana ale na nudę w sam raz :)

Markiza88 | 2014-07-26
Przeczytana: 26 lipca 2014

Pod koniec książki akcja zaczęła być wciągająca, wtedy dopiero główny bohater romantyczny zaczął walczyć o swoją miłość, chociaż brakowało mi w tej książce jego przemyśleń...Tak przez większą połowę książki główna bohaterka dręczyła się i żyła w zamknięciu, co nie potrafiło za zbytnio wciągnąć w całą książkę.