Toskania. Udane Wakacje. Wydanie 1

Wydawnictwo: Septem
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina!Przewodnik Michelin - Toskania. Udane Wakacje zabiera nas w region, w którym przeszłość harmonijnie łączy się z teraźniejszością, gdzie światowej klasy zabytki kultury i sztuki przeplatają się z pięknymi krajobrazami. Toskańskie wzgórza porośnięte strzelistymi cyprysami gościnnie zapraszają do miasteczek budowanych jeszcze przez Etrusków. Urzekająca wiosną i zachwycająca jesienią. Przewodnik Michelin podpowie, co warto a co koniecznie trzeba w Toskanii zobaczyć.Zapraszamy w podróż po najwspanialszych regionach świata.W trzech częściach przewodnika z serii "Udane wakacje" znajdziecie niezbędne informacje o celu Waszej podróży:* informacje praktyczne - przydatne przed i w trakcie podróży* zaproszenie do podróży - część prezentująca informacje geograficzno-historyczne i kulturowe* Toskania - rozdziały proponujące trasy zwiedzania miast i opisujące interesujące miejsca* Gwiazdki (tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych) *** zobacz koniecznie ** warto odwiedzić * godne uwagi* Precyzyjne mapy* mapa Toskanii na wewnętrznej stronie okładki* mapy najważniejszych miast.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Dunya | 2014-08-14
Przeczytana: 09 sierpnia 2014

Przyjemny przewodnik - fajnie nam się razem zwiedzało całą Toskanię :)

Edyta | 2017-03-03
kamila | 2016-01-05