Bogać się! Dziesięć przykazań zarabiania pieniędzy. Wydanie II

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Wiedza aktualna od pokoleńŚwiat podlega nieustannym zmianom - szczególnie boleśnie odczuliśmy to wskutek finansowej bessy prześladującej nas w ostatnich latach. A jednak są pewne zasady, które mimo wielu nowych i bezprecedensowych wydarzeń pozostają stałe i nienaruszalne. O nich właśnie traktuje ta książka. Zawiera ona dziesięć fundamentalnych "przykazań" odnoszących się do biznesu i pieniędzy, które dziś stały się aktualne jak nigdy dotąd. Łącząc historie z życia współczesnych biznesmenów z własnymi doświadczeniami zawodowymi oraz mądrością Tory i talmudycznymi zaleceniami, rabin Daniel Lapin zręcznie wyjaśnia istotę każdego przykazania i pokazuje, jak je stosować, aby odnosić sukcesy finansowe bez względu na okoliczności, przeszkody i historyczne zmiany.Jako ortodoksyjny rabin poświęciłem wiele czasu na badanie i wyodrębnianie cech, które pomogły Żydom osiągać znakomite wyniki w biznesie. Ta książka ujawnia je, dzięki czemu sprawia, iż stają się one osiągalne dla Czytelnika, który może je wykorzystać, niezależnie od jego pochodzenia czy wyznania. Odkryj reguły leżące u podłoża sukcesu finansistów żydowskich i naucz się ich używać do powiększenia własnego majątku. Dowiedz się, jak osiągać znakomite wyniki w trudnych ekonomicznie czasach, jak zdobyć finansową niezależność lub stać się wybitnym liderem i podejmij odpowiednie kroki, by znaleźć się na ścieżce nieuchronnie prowadzącej na szczyt. Nieustannie poszerzaj sieć kontaktów osobistych i zawodowych. Ciągle zmieniaj to, co da się zmienić, i wytrwale trzymaj się tego, co stałe. Nigdy się nie wycofuj - emerytura to nie kres życia. Miej gest - działalność charytatywna pomaga zdobywać przyjaciół.Poznaj swoje pieniądze i zrozum ich wartość. Poświęć czas na prognozowanie i zobacz, co przyniesie Ci przyszłość. Zostań pierwszorzędnym liderem.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion