Sprzedaż prowokacyjna. Zostań mistrzem uwodzicielskiej komunikacji

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

* Mordercze metody komunikacji * Bezpardonowy styl rozmów * Psychologiczne gierki * Pełen profesjonalizm * I inne urocze pułapki!Słodki lep uwodzicielskich sztuczekSprzedaż prowokacyjna to bardzo niebezpieczne narzędzie, które w rękach niewprawnego użytkownika może stać się bronią obosieczną. Jednak we władaniu wytrawnego zawodnika staje się fascynującą, podstępną i wciągającą pułapką. Masz odwagę wznieść się ponad przeciętność i wprowadzić do swojego podręcznego zestawu technik nowoczesne, agresywne metody sprzedaży? Ośmielisz się stosować zaawansowane instrumenty socjopsychologiczne i metody uwodzenia rozmową? Tym, czego poszukujesz, są śmiałe wzory działań, przebojowe style wypowiedzi oraz nieszablonowe sposoby myślenia. Pozwolą Ci one na swobodne i skuteczne kierowanie rozmowami sprzedażowymi, które w sposób prowokujący wyprowadzą rozmówcę z równowagi, zbiją go z tropu i pozwolą Ci owinąć go sobie wokół palca. Drobny wstrząs jeszcze nikomu nie zaszkodził. * Zabójcze działania sprzedażowe i komunikaty niszczące wizerunek. * Budowanie trwałego zaufania w prowokacyjno-aktorski sposób. * Kierowanie rozmową przez stosowanie odpowiednich sformułowań. * Stosowanie magii pytań służących do pozyskiwania informacji. * Warte rozważenia psychologiczne schematy uwodzenia rozmową.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion