Obudź w sobie lidera. Jak przejąć kontrolę nad swoim życiem i odnieść sukces

Wydawnictwo: Helion
biznes, finanse

* Jak przekonać do siebie innych? * Jak sprawić, aby chcieli nam pomóc w realizacji naszych planów? * Jak być sobą i osiągać wyznaczone cele?Chcesz zmieniać świat? Zacznij od siebie!Obudź w sobie lidera to książka skierowana do każdego, kto chciałby przejąć kontrolę nad własnym życiem, mądrze je przeżyć oraz dać sobie szansę na szczęście i sukces. W dzisiejszych bardzo dynamicznych czasach coraz trudniej jest nam budować zdrowe relacje z innymi, bo nawet sami ze sobą często nie możemy dojść do porozumienia. Ciągły brak czasu, zmieniające się wiecznie priorytety i działanie w stresie wpływają na nas w destrukcyjny sposób, odbierając nam przyjemność z codziennego życia. Czy można jakoś temu zaradzić? Czy można znaleźć sposób na szczęście i sukces?Odpowiedzią na te pytania jest koncepcja "świadomego przywództwa osobistego", oparta na siedmiu filarach budujących postawę człowieka, który niezależnie od zajmowanego stanowiska, roli życiowej, wykonywanego zawodu czy statusu materialnego może przejąć kontrolę nad własnym losem i nadać mu sens. Świadome przywództwo osobiste to również sposób na skupianie innych wokół siebie i zarażanie ich entuzjazmem wobec naszych celów. Model ten powstał w efekcie współpracy i rozmów z wieloma ludźmi sukcesu - przedsiębiorcami, menedżerami i gwiazdami polskiego show biznesu - oraz na podstawie własnych życiowych doświadczeń autora. To propozycja i inspiracja, z której każdy może wybrać to, co zechce, i obudzić w sobie lidera!Kim zatem jest "świadomy lider"?Mianem "świadomego lidera" autor określa każdego, kto wykształci u siebie taką osobistą postawę. Ludzie, którzy odnoszą sukcesy i są przy tym szczęśliwi, kierują się w życiu tylko kilkoma prostymi zasadami. Czy jesteś ciekaw, co to za zasady? Czy chciałbyś poznać sekrety prawdziwych liderów i stać się jednym z nich?Jeśli tak, otwórz książkę - Robert Jasiński odkryje przed Tobą siedem obszarów kluczowych dla Twojego rozwoju, następnie zaś podpowie Ci, jak je w sobie właściwie rozwijać.Robert Jasiński - mówca inspiracyjno-motywacyjny, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce, zawodowy coach (ICC) i trener. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Biznesu National Louis University w Nowym Sączu. Ma za sobą więcej niż dziesięć lat doświadczenia korporacyjnego (od 1997 roku) w obszarach sprzedaży, zarządzania i szkoleń. Od roku 2007 całkowicie oddał się pasji wspierania innych w rozwoju osobistym i zawodowym. Specjalizuje się w pracy z menedżerami wysokiego i średniego szczebla, prywatnymi przedsiębiorcami, przedstawicielami wolnych zawodów i gwiazdami polskiego show biznesu. Jest ekspertem w zakresie świadomego przywództwa i komunikacji zorientowanej na rezultaty. Więcej informacji na www.robertjasinski.pl.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Malgosiajeroni | 2017-08-11
Przeczytana: 2015 rok

Dałam 10, bo uczestniczyłam w szkoleniach P. Roberta i uważam , ze są bardzo dobre.
Potrafi dać inne spojrzenie na codzienność życia w korporacji. Świetna lekcja życia.

Jeśli chodzi o książkę, to warto przeczytać, ale wydaje mi się ze na tym etapie kariery
P. Robert napisał by dużo lepsza książkę, Obudź lidera straciła na aktualności.

Mimo to polecam lekturę.

marche | 2017-04-30