Marketing internetowy. Szybkie łącze z klientami

Wydawnictwo: Helion
biznes, finanse

Tę praktyczną i nieocenioną książkę powinien mieć na biurku każdy, kto chce odnosić sukcesy w sieci.Claudio Concha, szef New Media, Big Lottery FundWszystko, co musisz wiedzieć, by wypromować swoją firmę w sieciChociaż "oczywistą oczywistością" jest fakt, że prowadzenie marketingu w internecie to dzisiaj biznesowa konieczność, dużo prościej wygląda to w teorii niż w praktyce. Od czego zacząć? Jak się odnaleźć w całym tym chaosie? Co zrobić, by nie zaplątać się w zawiłości wirtualnej sieci? Autor tej książki nie zakłada, że skoro jesteś użytkownikiem internetu, można od razu wrzucić Cię na głęboką wodę i patrzeć, jak dramatycznie starasz się nie zachłysnąć ogromną ilością nieustannie emitowanych bajtów. Jon Reed jest konsultantem ds. mediów społecznościowych, wykładowcą, prelegentem i trenerem. Krok po kroku nauczy Cię, jak wykorzystywać ludzką potrzebę budowania relacji społecznych dla Twoich własnych biznesowych celów. Wyciągnij do swoich klientów rękę przez internet.Zacznij od:* zwiększania Twojej widoczności w przeglądarce Google* prowadzenia skutecznych kampanii marketingu e-mailowego* tworzenia treści, które zostaną docenione przez rynek* promowania firmy w serwisach takich, jak Facebook, LinkedIn i Twitter.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Alicjonka | 2019-10-17
Przeczytana: 2019 rok

Podstawa podstaw, ale przydatna.

Victory | 2017-11-28
Przeczytana: listopad 2017

Dla początkujących, dużo oczywistości, powtarzania się, błędy, bałagan i chaos.

Jaga Zosma | 2014-07-25
Przeczytana: 25 lipca 2014

Dobra dla początkujących. Przydatne informacje dla ludzi, którzy siedzą już w temacie, przeplatają się z instrukcjami dot. zakładania konta na Twitterze albo tworzenia wydarzeń na Facebooku. W moim przypadku czytanie sprowadzało się do omijania sporych fragmentów książki, w których autor opisywał kwestie dla mnie oczywiste.