Isso Mou Kudokitai!

Wydawnictwo: Kadokawa
いっそもう、くどきたい!
manga, yaoi, komedia, romans, szkolne życie
komiksy
japoński
Emi

"A jakby tak chłopak?" Ayukawa ma same problemy z kobietami, od jego pierwszego zauroczenia na jego ostatniej dziewczynie kończąc, każdy związek był zawsze katastrofą. Nic dziwnego, że ma już ich powyżej uszu. Teraz jako dorosły już mężczyzna pracuje jako nauczyciel w szkole dla chłopców. Jeden z jego uczniów, Hino, jest wobec niego bardzo miły, czy to właśnie jest rozwiązanie jego problemów...

"A jakby tak chłopak?"
Ayukawa ma same problemy z kobietami, od jego pierwszego zauroczenia na jego ostatniej dziewczynie kończąc, każdy związek był zawsze katastrofą. Nic dziwnego, że ma już ich powyżej uszu. Teraz jako dorosły już mężczyzna pracuje jako nauczyciel w szkole dla chłopców. Jeden z jego uczniów, Hino, jest wobec niego bardzo miły, czy to właśnie jest rozwiązanie jego problemów ze związkami?
"Chcę cię uwieść nawet jeszcze bardziej"
Historia przyjaciela Hino, Tsuchiya` ego, który widząc odwagę Hino, postanowił także nie dać za wygraną i wyznać miłość koledze z klasy, podrywaczowi i babiarzowi, Mikuni`emu. Czy aby na pewno jest na straconej pozycji z dziewczynami?

źródło opisu: http://www.kadokawa.co.jp/product/200512000080/

źródło okładki: http://www.kadokawa.co.jp/product/200512000080/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!