Taryn's Wolf

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wulf's Den". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Liquid Silver Books
angielski
Karin

Having inherited her uncle’s winery, Taryn Davies goes to Wulf’s Den hoping to sell her wines to Beowulf, the owner. While there, she meets Wade, Beowulf’s brother. Even though she is instantly attracted to him, her past makes it hard for her to accept his advances. Catching a whiff of Taryn’s lingering scent inside Wulf’s Den, Wade is determined to make her his. But when their first meeting...

Catching a whiff of Taryn’s lingering scent inside Wulf’s Den, Wade is determined to make her his. But when their first meeting doesn’t go as he would have liked, Wade follows Taryn to her winery, The Pines.

As Wade tries to win Taryn over, he has to find a way to explain that he is a werewolf. Little does he know another werewolf has Taryn in his sights, one who means her no good.

źródło opisu: http://www.liquidsilverbooks.com/

źródło okładki: http://www.liquidsilverbooks.com/