Mapa Kolumba

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tajemnice słynnych ludzi". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Jedność
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Ophelia

Żył dawno temu pewien żeglarz i podróżnik, świat nie miał dla niego granic, a przygoda była jego chlebem powszednim... Na imię miał Krzysztof... Krzysztof Kolumb. Chyba nie ma takiej osoby, która by o nim nie słyszała... która by go nie znała. Ale czy na pewno wiemy o nim wszystko, czy aby jego życie nie kryje jeszcze przed nami jakichś tajemnic?! My odkryliśmy pewną mapę - mapę Kolumba. Przekonajcie się sami, co nam ona powiedziała i do jakich fantastycznych odkryć nas doprowadziła! A wiecie, że dla Was świat też nie ma granic! Że marzenia się spełniają! I to już nie jest żadna tajemnica!

źródło opisu: Wydawnictwo Jedność, 2009

źródło okładki: http://jednosc.com.pl