Aloha, Scooby-Doo!

Wydawnictwo: Siedmioróg
Aloha, Scooby-Doo!
lukipl

Kim są członkowie Tajemniczej Spółki - Scooby-Doo, Fred, Velma, Daphne i Kudłaty - nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Są po prostu bohaterami, których dzieci na całym świecie lubią najbardziej! Aloha! Scooby-Doo i Tajemnicza Spółka są na Hawajach. Surfują, opalają się i budują zamki z piasku. Wszyscy czekają na wielkie wydarzenie - turniej surfingowy o tytuł Wielkiego Kahuny. Niestety, plaże...

Aloha! Scooby-Doo i Tajemnicza Spółka są na Hawajach. Surfują, opalają się i budują zamki z piasku. Wszyscy czekają na wielkie wydarzenie - turniej surfingowy o tytuł Wielkiego Kahuny. Niestety, plaże zaczyna terroryzować szalony hawajski demon Wiki-Tiki… Wygląda na to, że turniej się nie odbędzie! Czy Fred, Daphne, Velma, Kudłaty i Scooby-Doo zdołają pojmać potwora i zapobiec wielkiemu zamieszaniu?

źródło opisu: http://siedmiorog.pl/k4624_aloha_scooby_doo___ksiazka_

źródło okładki: http://siedmiorog.pl/k4624_aloha_scooby_doo___ksiazka_