Programowy zbiór zadań z termodynamiki technicznej

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Buster

Praca zawiera zadania ze wszystkich działów termodynamiki technicznej wykładanych na wyższych szkołach technicznych na kierunku mechanika. Składa się z dwóch części. Cześć A zawiera bardzo krótkie i zwięzłe wprowadzenia teoretyczne wraz z zestawieniem i omówieniem niezbędnych wzorów. Część B - zbiór 315 zadań z rozwiązaniami programowymi w których podane zostały polecenia, pytania pomocnicze i naprowadzające, tak że student mający większe trudności może korzystać z coraz dalszych i bardziej szczegółowych wskazówek aż do całkowitego rozwiązania zadania

źródło opisu: PWN Warszawa 1979

Buster | 2013-05-20