Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: J.P. Fantastica
manga, shounen, piraci
komiksy
Placek

Vivi udaje się wreszcie dotrzeć do pałacu, jednak niespodziewanie pojawia się tam również sam Crocodile, który wyjawia księżniczce szokującą prawdę na temat swych prawdziwych intencji. Tymczasem załoga Luffy'ego dzielnie stawia czoła elicie Baroque Works. Oto kolejny tom arcypopularnej pirackiej sagi "One Piece"!

źródło opisu: www.jpf.com.pl

źródło okładki: www.jpf.com.pl

Dawid Szempliński | 2014-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2014

Alabast w końcu weszła na dobre w etap rozwałki i walk czego przykładem jest ten tom. Wydarzenia w tym tomie są bezpośrednią kontynuacją poprzedniego gdzie to załoga Słomkowego kapelusza Luffiego walczy w obronie Alabasty. Akcja skupiona jest dokładnie na pojedynkach 3 załogantów: Zoro, Sanjiego i Nami. Reszta tomu poświęcona jest rozmowie księżniczki Alabasty - Vivi ze swoim poddanym wojownikiem, a także pojawieniem się antagonisty który to wyjawia swoje niecne plany. W tym tomie nie można narzekać na nudę z powodu ciągłej akcji która nie zwalnia choćby na chwilę, ale też z wszechobecnego humoru który to leje się jak z cebra i sprawia uśmiech nawet na najsmutniejszej twarzy. Polecam :)

Martyna X | 2013-06-03
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Manga, 2016, 2015
Przeczytana: 06 czerwca 2015

Zoro jak zwykle pokazał klasę :D!

nickorobin | 2017-12-27
Kailean | 2017-11-02