Dyskusje o książce List do nienarodzonego dziecka

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
dokończ tytuł
 Nauczycielka Nauczycielka  Drzwi...
1 godz. temu
Skokarzenia- książki
Okulary - szkło Śledztwo - protokół Język - rzeczownik Drewno - skład Szkoła - korytarz Morze - wiatr
1 rok temu
52 książki 2017
108  Tam, gdzie śpiewają drzewa Tam, gdzie śpiewają drzewa przyjemna lektura na zamknięcie roku.
72033
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Marzec 2017 )
Na zakończenie marca listonosz przyniósł mi dwie paczuszki. Nie wiem czy amerykańscy naukowcy znaleźli miejsce w mózgu, które odpowiada za przyjemność, gdy listonosz wręcza nowiutkie książki? Oto one:  Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Luty 2017 )
@BagatElka - a tam chyba na stronie napisane wprost (na Emulusie na pewno), że wysyłają zdjęcia na życzenie... nieładnie :-/ wg mnie powinni zamieszczać od razu przy pozycji zdjęcia poważnych uszkodzeń i byłoby wszystko jasne.
Czytelnicze podsumowanie 2016 roku
Ilościowo było tego dość mało w porównaniu do przedmówców bo zaledwie 29 książek, w tym 2 ebooki. Największe pozytywy to:  Łuk triumfalny Łuk triumfalny  Folwark zwierzęcy Folwark zwierzęcy  Pod gołym niebem
Pokazuje 6 z 14
Zobacz kolejne