JAVA Kurs podstawowy

Wydawnictwo: Nakom
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Bartłomiej

Doktor inż. Anna Kamińska wykładanie języka Java rozpoczęła na Politechnice Lubelskiej już w 1999 roku. Niniejsza książka jest owocem wieloletnich doświadczeń w tej dziedzinie. Zawiera doskonale i zwięźle przedstawioną teorię, ilustrowaną ciekawymi przykładami. Opanowanie zaprezentowanych tu podstaw języka umożliwi czytelnikom wejście w świat Javy i przyswojenie innych technologii z tym...

Zawiera doskonale i zwięźle przedstawioną teorię, ilustrowaną ciekawymi przykładami. Opanowanie zaprezentowanych tu podstaw języka umożliwi czytelnikom wejście w świat Javy i przyswojenie innych technologii z tym związanych: od baz danych po telefonię komórkową.
Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla studentów kierunków informatycznych, ale także dla wszystkich, którzy znają już inny język programowania (choćby Turbo Pascal), a pragną poznać język Java, oferujący ogromne możliwości programistyczne, a także ściśle związany z Internetem i WWW.

źródło okładki: http://sklep.nakom.com.pl/?page=shop/flypage&produ...»

Bartłomiej | 2013-07-14
Przeczytana: 14 lipca 2013

Krótko, rzeczowo i na temat. Bez zbędnego rozpisywania się. Świetna książka zarówno dla naprawdę początkujących jak i osób, które chcą sobie przypomnieć i utrwalić podstawy. Polecam

Na półkach