Dyskusje o książce Przyjdzie Mordor i nas zje, czyli tajna historia Słowian

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Nadchodząca fala. Sztuczna inteligencja, władza i najważniejszy dylemat ludzkości w XXI wieku Nadchodząca fala. Sztuczna inteligencja, władza i najważniejszy dylemat ludzkości w XXI wieku
6 godz. temu
Nie ocenia się książki po okładce, a po tytule można? Najbardziej intrygujące tytuły książek
Nie czytałam samej książki, ale nieodmiennie mnie zachwyca tytuł "Tak właśnie przegrywasz wojnę czasu". Opis brzmi dość tandetnie, tytuł nasuwa skojarzenia raczej z literatura piękną (w błędnym kontekście, do którego tak starannie przyzwyczaja nas LC wplebiscytach ;))... a jaka jest książka? Może kiedyś skuszę się na tytuł i sprawdzę
1981
1 dzień temu
Podróże, sekrety i refleksje – książki idealne na relaks, czyli majówka z literaturą
Nie jest to literatura bardzo piękna, ale odbywam podróż w głąb ZSRR.  Poznając więcej szczegółów na temat Łagru, systemu sowieckiego. No i jestem w szoku, że ucywilizowani ludzie sami pozwolili na wybudowanie piekła na ziemi. Gdzie każdego można było wsadzić i oskarżyć o paragraf 58. Jestem praktycznie w połowie. Drugi tom, trzysta stron za mną. Czytam powoli, nie spieszy...
4 dni temu
Czytamy w weekend
Z lekkim opóźnieniem - dziękuję  😉
28 tyg. temu
Czytamy w weekend
@Justyna37 ja chyba sobie daruję film w kinie, bo widzę, że ma bardzo niską ocenę na Filmweb i Rotten.
30 tyg. temu
1 rok temu